Parasailing - Hurghada

20$ Cena od osoby dorosłej
Parasailing Hurghada
Opcja lotu we dwoje
ok 30 min - 1h
Dzieci też mogą korzystać

Zobacz jak wygląda Hurghada z lotu ptaka i poczuj sporą dawkę adrenaliny! Parasailing Hurghada jest to kilkuminutowy lot ze spadochronem ciągniętym przez motorówkę nad Morzem Czerwonym. Atrakcja w Hurghadzie warta waszej uwagi.

Wprawdzie lot ze spadochronem trwa tylko kilka (7-10) minut, ale wycieczka trwa dłużej. Na motorówce, która ciągnie spadochron jest więcej osób, które będą korzystać z tej atrakcji. Sami możecie zdecydować czy chcecie lecieć wyżej czy niżej, czy chcecie zanurzyć część ciała w wodzie, czy nie.

Do wyboru mamy spadochron dla jednej osoby - single za 20$, oraz spadochron dla dwóch osób - double za 30$ (max 150kg).

youtube

Jaka jest cena wycieczki Parasailing Hurghada dla dzieci?

Na parasailingu nie ma zniżki dla dzieci.

W jakie dni odbywa się wycieczka?

Parasailing odbywa się codziennie, ale musi być min 2 osoby chętne na dany termin.

W cenie wycieczki

  • transfer z i do hotelu na terenie Hurghady
  • lot ze spadochronem ok 10min

Dodatkowo płatne

  • zdjęcia/filmy kupione od fotografa na statku
  • transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh, Makadi Bay i z Safagi $9 od osoby

Co warto zabrać?

  • ręczniki (jeśli będziecie wchodzić do wody)
  • aparat
  • krem z filtrem
  • strój kąpielowy
  • nie ma konieczności zabierania paszportu

Parasailing FAQ - najczęściej zadawane pytania:

Czy dzieci również mogą spróbować lotu ze spadochronem?

Oczywiście! Parasailing to oferta również dla dzieci. Nie ma limitu jeśli chodzi o wzrost czy wiek. Liczymy na odpowiedzialną decyzję rodziców. Najmłodsze dzieci korzystające z parasailingu mają zwykle około 7 lat.

Jakie są ograniczenia jeśli chodzi o parasailing?

Podczas jednego lotu ze spadochronem waga osób lecących nie może przekraczać 150kg.

Jak poznam bus/ autokar, który po mnie przyjedzie?

Osoba, która po Was przyjeżdża, ma Wasz numer pokoju i powinna go podać jako pierwsza. Jeżeli będziecie mieli problem ze zrozumieniem numeru pokoju, pokaże Wam ten numer w telefonie. Nie zawsze z hotelu odbierają Was osoby polskojęzyczne. Często są to wyłącznie kierowcy.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?

Godziny parasailingu ustalamy indywidualnie. Sam rejs motorówką trwa ok 30min-1h, do tego czasu należy doliczyć transfer z hotelu. Loty odbywają się w ciągu dnia, między 10 rano a 16 popołudniu. Lot może się odbyć podczas rejsu na wyspę Orange czy Paradise jeżeli interesuje Was taka opcja.

Kiedy i komu mamy zapłacić za wycieczkę?

Płatność jest podczas wycieczki, zwykle dopiero na motorówce.

Czy za wycieczkę można zapłacić inną walutą / kartą / przelewem?

Przyjmujemy płatność w dolarach, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie i zaokrąglamy do pełnego euro, funta brytyjskiego bądź pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą. W wyjątkowych sytuacjach możemy zaakceptować płatność przelewem, choć preferujemy gotówkę.

Czy podczas wycieczki są ukryte koszty?

Poza pozycjami zawartymi w liście "Dodatkowo płatne" nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów. Kupowanie zdjęć od fotografa nie jest obowiązkowe. Tylko jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem ze wspomnianych usług jest to związane z dodatkową opłatą. Napiwki również nie są wymagane, aczkolwiek miło widziane w Egipcie. Jeśli jesteście zadowoleni z obsługi z pewnością będzie im bardzo miło jeśli docenicie pracę załogi na statku napiwkiem.

Jeśli masz dodatkowe pytania na temat Parasailing Hurghada skontaktuj się z nami mailowo na info@elsaheltravel.pl, na facebooku El Sahel Travel - wycieczki z Hurghady, bądź na Whatsappie pod numerem +48791295430. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Zdjęcia z wycieczki Parasailing Hurghada

Wycieczki, które również mogą Cię zainteresować...

Dom Delfinów Hurghada – Pływanie z delfinami
Dom Delfinów Hurghada – Pływanie z delfinami
polskojęzyczny przewodnikod 9:00 do 16:00Zniżka dla dzieci do 12 r.ż.
Nurkowanie Hurghada – dla początkujących
Nurkowanie Hurghada – dla początkujących
polskojęzyczny przewodnikod 9:00 do 16:00
Sahara Park z Hurghady - Mega Safari
Sahara Park z Hurghady - Mega Safari
polskojęzyczny przewodnikod 13:00 do 19:00Zniżka dla dzieci do 12 r.ż.

Parasailing Hurghada - Opinie turystów 2 pozytywnych opinii

Rewelacja! Dziękujemy za organizacje last minute :) jestescie niesamowici! Dzieciaki przeszczesliwe, a w szczególności ta, która się panicznie bała i zdecydowała się w ostatniej chwili
Małgorzata
08-04-2021
Dziękujemy za wspaniałe przeżycia, mieliśmy przyjemność być z wami w ostatnim tygodniu listopada 2019 w Kairze, Hurghadzie, Wyspie Utopia, Parasailingu i Safari quadami. Bardzo indywidualne podejście, świetny kontakt z przwodnikami. Serdecznie pozdrawiamy Martę i jej męża. Czuliśmy się bezpiecznie we wszystkich miejscach w których byliśmy. Bardzo atrakcyjne ceny i szeroki zakres wycieczek przy czym świetnie się bawiliśmy, ponieważ była fajna atmosfera. Przewodnicy doradzili nam gdzie i co kupować żeby nie przepłacać, w każdej chwili mogliśmy liczyć na kontakt z Martą w celu dogadania wszystkich szczegółów. Jeśli jeszcze raz będziemy w Egipcie to na pewno skorzystamy z waszych ofert. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy. Mateusz, Magda, Mariusz, Krystyna.
Mateusz
20-07-2020

Zarezerwuj wycieczkę Parasailing

Podanie numeru pokoju jest wymagane, bo kierowcy odbierają Was z hotelu podając numer pokoju. Jeśli jeszcze nie jesteście zakwaterowani w hotelu, numer pokoju proszę dosłać max dzień przed wycieczką by potwierdzić rezerwację
whatsapp messanger